zdrowe zęby, dentysta, klinika stomatologiczna
- Zdrowie i uroda

Laserowe wybielanie zębów

W Polsce znajduje się wiele klinik stomatologicznych, w których przeprowadzane jest wybielanie zębów laserem. Jest to bardzo skuteczna metoda, która gwarantuje wspaniałe efekty wizualne. Zdecydowanie warto rozważyć wybielanie zębów, bowiem śnieżnobiałe uzębienie jest traktowane obecnie jako inwestycja w siebie.

Wybielanie zębów laserem efekty

W obecnych czasach każdy marzy o hollywoodzkim uśmiechu. Ludziom kojarzą się z tym postacie z reklamy. Dzisiaj jest to jeden z wyznaczników sukcesu, a także rozwoju kariery zawodowej. Z tego powodu coraz więcej osób chce zapisać się na taki zabieg. Dlatego w Polsce powstało wiele klinik stomatologicznych, w których oferowane jest wybielanie zębów laserem. Warto jednak wiedzieć, że nie tylko względy estetyczne sprawiają, że ludzie chcą zapisać się na takiego wybielanie. Często do przyczyn dentystycznych zaliczyć trzeba przebarwienia, które są źródłem kompleksów oraz brakiem pewności siebie. Okazuje się, że zęby nie stają się ciemniejsze tylko po leczeniu kanałowym. Warto wiedzieć, że na ich kolor ma też wpływ spożywana dieta. Jedzenie słodyczy czy picie alkoholu wpływa na pogorszenie kondycji szkliwa. Może ono żółcieć, co nie jest estetyczne. Dlatego warto rozważyć wybielanie zębów laserową metodą, ponieważ jest ona niesamowicie skuteczna i daje wspaniałe efekty. Trzeba też zwrócić uwagę na fakt, że zabieg laserowego wybielania zębów w zestawieniu z nakładkową metodą jest dość krótki. Przeważnie takowy zabieg trwa od dwudziestu do czterdziestu minut.

Wybielanie zębów laserem cena

Okazuje się, że wybielanie zębów laserem cena jest uzależniona od kilku czynników. Trzeba przede wszystkim dowiedzieć, czy klient chce wybielić jeden łuk, co jest znacznie tańszym zabiegiem niż wybielenie dwóch łuków. Obecnie ceny zaczynają się od 700 złotych za jeden łuk wybielony metodą laserową. Oczywiście cena zabiegu różni się też od miasta. W stolicy naszego kraju trzeba liczyć się z większym wydatkiem, natomiast w mniejszych miejscowościach można liczyć na nieco niższe ceny. Dlatego wiele osób stawia na gabinety stomatologiczne, zlokalizowane w mniejszych miastach. Średni koszt wybielania wszystkich zębów metodą laserową to koszt około dwóch tysięcy złotych. Cena jednak stale rośnie, ponieważ w naszym kraju szaleje inflacja, dlatego warto mieć to na uwadze.

Podziel się