uchwyt do samochodu na telefon, Iottie Polska
- Technologia

Bezpieczna rozmowa w samochodzie

Prawo wymaga, aby w czasie kierowania samochodem zachowywać się w sposób maksymalnie bezpieczny. Dlatego zabronione jest pisanie wiadomości tekstowych, czy rozmowa telefoniczna, która odbywa się bez włączonego trybu głośnomówiącego. Dla wygody oraz komfortu, a przede wszystkim dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa w podróży, iottie polska przygotowało najwyższej jakości uchwyty do powieszenia telefonu komórkowego. Smartfon przejął funkcję wielu elementów w życiu człowieka, jedną z nich jest nawigacja GPS, która jest właściwie standardem w każdym urządzeniu mobilnym.

Dlaczego uchwyt iottie zapewnia bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Rozmawiając przez telefon obniża się zdolność do obserwacji sytuacji na drodze. W przypadku kierowania z telefonem w ręku dodatkowo, obniżają się możliwości fizyczne skutecznego kierowania pojazdem. Próbując napisać wiadomość tekstową wielokrotnie traci się z oczu sytuację na drodze. Dlatego umocowanie na desce rozdzielczej telefonu pozwala na wykonywanie telefonów w trybie głośnomówiącym bez konieczności podtrzymywania urządzenia ręką. Co więcej uchwyt iottie umieszczony w tej pozycji pozwala nawet w przypadku spoglądania na telefon nadal kontrolować sytuację na drodze by jak najszybciej zareagować na zmianę warunków. Jest to ważne zarówno, gdy korzysta się z telefonu do rozmowy jak i w formie nawigacji GPS.

Iottie Polska zapewnia najwyższą funkcjonalność uchwytów na telefon

Najważniejszą zaletą, jaką ma uchwyt iottie, jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikowi. Nawet w przypadku konieczności gwałtownego hamowania telefon nie opuści solidnego uchwytu. Wykonany z tworzywa sztucznego, ma za zadanie zatrzymać smartfon, tak, aby nie uszkodził użytkowników pojazdu. Najważniejszą zaletą tego uchwytu nowej generacji jest fakt, że może on służyć, jako bezprzewodowa ładowarka. Każdy smartfon podłączony do uchwytu i posiadający możliwość ładowania indukcyjnego automatycznie zasili swoją baterię. Sprawia to, że jest to uchwyt niezastąpiony dla przedstawicieli handlowych czy zawodowych kierowców.

Duża łatwość obsługi uchwytu, nawet nerwowej sytuacji

Dodatkowo uchwyt należy do bardzo łatwych w zamontowaniu. Można to zrobić właściwie jednym ruchem ręki. Dzięki temu, nawet w sytuacji, gdy czas jest na wagę złota można sprawnie i szybko wpiąć telefon. Niezależnie od nerwowej atmosfery nie sprawi to większej trudności i można ruszać w trasę by nadrobić spóźnienie.

Podziel się